Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Nový člen
fiiifax
01.05.2012 13:16 - Re: Jak a proc jste zvolili C5? :-)
99
Zrovna jsem se přihlásil do C5 club i když C5 nemám. Jsem s otcem Na citroenech velice dlouho. Ještě když jsem byl menší tak otec občas vypomáhal známému, který měl BXy jako TAXI. Po zkušenostech z těchto nezničitelných nafáků netrvalo dlouho a pořídil si Taky BX a Potom dalšího. V té době jsem měl už řidičský průkaz tak jsem si vystřídal taky dva BXy. No boužel protože jsem byl student tak jsem je koupil nepojízdné a dal si je dohromady. Když jsem si pořídil první xantii, byl jsem překvapenej k neuvěření, že hydraulika vydržela bez závad celé dva roky (o proti Bx to bylo pro mě nepředstavitelné =) ) Dnes mám xantii X2 1.9TD a taka má to samé akorád kombi a automat. Tůvod proč jsem tady je ten, že citroen kluby byly vždy tím nejcenějším zdrojem informací. Jelikož otec bude kupovat C5 a já už tento rok asi taky tak jsem si pročítal vaši chválu na tyto vozy. Už jsem přemýšlel o jiné značce, ale nebylo ojeté auto, které by bylo levné a tak komfortní. Koule jsou prostě nemoc, která nás asi hned tak nepustí. Těším se, jak tu budu sbírad další informace a přeji Vám to největší pohodlí v autech od citroenu.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator