Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: V. Oficiální sraz 2012 - VOLNÁ DISKUZE
Darja
30.04.2012 10:47 - Re: V. Oficiální sraz 2012 - VOLNÁ DISKUZE
99
erste napsal(a):
A prosim neda sa opravit ten nazov vlakna a dat tam ten povodny nazov ? Vdaka.

Jo, tak to já ani nevím, kdo to změnil. Já to nebyla.



Mluvila jsem se Simčou, přihlásila se jako jediná, že pomůže s programem. A docela mě pozitivně naladila.
Upřímně, pořád mám cukání, jestli do toho jít. Přeci jenom je to 500km, které najezdím, abych připravila něco, co se prý nesetkalo s úspěchem. To mě zamrzelo nejvíc. Tak se prosím vyjádřete, jestli se chcete dvě hodiny projet okolím a zasoutěžit si, a nebo chcete sedět na hotelu. Já jsem volila tohle okolí, protože je to častý cíl rekreace, kvůli přírodě a klidu. Věřím, že většina z nás ten klid a přírodu potřebuje a není nad to na víkend vypadnout od povinností.

A na sraze dám vyjádření k budoucnosti setkání. Chápu, že se nikomu do toho nechce, jsou to jen starosti navíc.. ale na jednoho člověka je to moc. A bombardování mě po skype, jestli jsem udělala to a to dva měsíce před srazem prostě věci neurychlí. Chtělo by to minimálně jednoho dalšího člověka, co obětuje čas a peníze a bude objíždět věci se mnou. Však jenom projet spanilku mi zabralo 2 hodiny s koumáním kudy a během jízdy zakreslovat do mapy taky není ideální...

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator