Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: V. Oficiální sraz 2012 - VOLNÁ DISKUZE
erste
30.04.2012 00:12 - Re: V. Oficiální sraz 2012 - VOLNÁ DISKUZE
U??vate?
Myslim ze po prispevkoch ktore napisala Darja a Najk uz mame vsetci vysvetlene, ako sme sa ti co tam ideme za krasami prirody, za stretnutim sa so super ludmi ktori su spojeny s krasou nasich C5, dostali nevinne do skupiny „vsetci tam idu za servisom a diagnostikou“. Moja nova C5 je stale v zaruke a ani len myslienku som nemal, ze tam potrebujem riesit diagnostiku a zatial ani servis. Pretoze zraz je pre mna prvy v Cesku, o to viac sa tesim od zaciatku na tento zraz, vid .link. kedy som ako balzam zo Slovenska, poslal pochvalu pre Darju za super vyber a Najkovi potom vdaku za super organizaciu pri rozdelovani izieb. Necudujte sa nikto, ze v prvom momente po precitani prispevku ze nic sa tam okrem servisu a diagnostiky konat nebude, mi zacinala tiez bublat zlc.Velmi rychlo po vysvetleni aj prestavala a teraz verim, ze okrem planovaneho programu, este aj tam nieco spolocne vymyslime (vobec tam nie je treba ist nieco pripravovat vikend pred zrazom).
Sme super klub so super clenmi a super organizatormi oproti inym konkurencnym. Pocuvam nejeden krat rozhovor kde nasmu klubu clenovia inych klubov velmi zavidia. A vtedy sa zapojim pospominam akcie a su tak soknuti, ze by si najradsej isli kupit citronika.
Takze uz aby tu bol termin zrazu a super nalada medzi vsetkymi, co sa tam stretneme.
A prosim neda sa opravit ten nazov vlakna a dat tam ten povodny nazov ? Vdaka.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator