Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Ověření kilometrů
citrus
22.04.2012 13:24 - Re: Ověření kilometrů
Za?iato?n?k
neda mi nereagovat. Ak niekto patra po kilometroch pre zaujimavost len aby vedel to uplne chapem. Ale aby niekto patral po kilometroch kvoli tomu aby vedel ci menit alebo nemenit rozvody??? To sa bere tak nejak automaticky ze sa to meni, jedine ze by si to bral fungel. Z tvojich prispevkov som mal dojem ze patras aby si mal pokoj duse, lebo sa ti nieco nezda mozno spekulujes o vrateni nakupu, ale ze dovod je menit alebo nemenit rozvody na nenapadlo...A kedze Jumep neni jasnovidec a nepozna tvoje dovody a kedze aj on bere ze rozvody kazdy robi hned, poradil ti nemeditovat nad niecim comu nerozrumies (a nemas ani preco rozumet) len preto aby si mal dobry pocit. Dalej ti chcel povedat, ze niekedy je auto s 200 000 v lepsom stave ako 100 000. Aby si nepovedal ze ti nechcem poradit, daj si vymenit rozvody bez ohladu na Km. A popri tom ti mozmo borec pozre Km ale aj tak to bude informacia bez zaruky a bude ti akurat nato aby si nerozmyslal kolko povies ked s ta niekto spyto kolko to ma...

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator