Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Citroen DS5
Zbyňa
16.04.2012 15:48 - Re: Citroen DS5
99
Tak jsem se zrovna vrátil ze zkušební jízdy s DS5 a chci se tudíž podělit o čerstvé zážitky

K mání byl zrovna akorát dvoulitr dehet v automatu 120kw, tudíž ten stejnej motor, co se dává do c5. Na výhled bych si musel asi chvíli zvykat, protože když je člověk zvyklej na výkladní skříň z c5 II , a sedne do stíhačky, která má přes půl okna zpětný zrcátko, tak je z toho trochu zmaten. Pak mi trochu nesedl posez, ale taky asi věc zvyku.. výšku nemám žádnou (175), ale v autě jsem prostě zvyklej ležet s nízkým posezem,což tady není příliš možný.

No a co se týče samotnýho svezení, tak perfektně odhlučněnej motor, minimálně na úrovni c5 III, se kterou tohle můžu srovnat, možná bylo i o něco tiššeji. Minimální hluk od kol, vevnitř prostě ticho, balada. Co se týče podvozku, tak to nebylo až tak tvrdý, jak jsem čekal, vzhledem k obutým snad 19" kolům a té parodii na pneumatiku , to žehlí poměrně slušně, rozhodně i při přejíždění kanálů a výmolů jsem si nevšiml nějakýho nárazu, kterej by se významně přenesl do kastle (rozhodně měkčí, než crosser pana otce) a zároveň se auto v zatáčce nenaklání.. a pokud, tak, opravdu minimálně. Řízení mi přišlo poměrně příjemně lehký a od kol se moc nehezkejch věcí k volantu nedostane, v tomhle je to na co vyklej jsem Motor nekomentuju, protože to není nic novýho pod sluncem, na to kolik to auto váží je to akorát... Převodovka asi není dvojspojková, ale řadilo to velice měkce, vlastně si ani neuvědomuju, že bych to někdy zaznamenal změnu kvalitu, jak při podřazování nebo akceleraci.

Celkem bych si i zvykl.. ale za ty love bych stejně bral c5 s koulema

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator