Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Koupe C5 v Autokucera Klimkovice
Konik
10.04.2012 18:29 - Re: Koupe C5 v Autokucera Klimkovice
99
valtom napsal(a):
I já jsem se stal obětí autobazaru Kučera. C5 1.6 - 2005 naj. 72000 auto super stav , vše v pořádku. Říkám si sice jsem chtěl 2.0 ale tato 1.6 má málo najeto . Tak beru. Jaké bylo rozčarování nebo spíš facka v servisu citroen Brno , když mi vytáhli komplet historii vozu. Nestačil jsem se divit. Z uvedených 72000 km, byl poslední servis 2007 při 127000km. Takže k prodaným kilometrům můžu směle přičíst ještě 100000 km.A bazar. Neodpověděli na zaslaný dopis o stočeném tachometru a přiloženém dokladu ze servisu o historii vozu. A nikdo s nima nehne. Již nikdy víc tento bazar , jsou to podvodníci a dokud to budou naše zákony umožnňovat tak jim pšenka pokvete.Na tento bazar by se měla zaměřit policie nebo nějaká kontrolní organizace.Kolik lidí již jistě podvedli.


A já myslel, že aut je čím dál víc a šmejdů ... ale ale to sem spíš nemyslel. Takže Brno a Olomuc po těchto zkušenostech ne. A já se bál jet do Prahy kouknout na auto a to to mám o 200km mín než do ,,BÁJEČNÉHO" Uničova. Tak jsem dalším napálenym milovníkem C5tek. Něco se ale proti takovýmhle šmej..m musí dát dělat nebo už v našem státě pokvete pšenka a biznis jen LUMPUM , ZLODĚJUM,EXEKUTORUM A STÁTEM POSVĚDSENÝM LICHVÁŘUM???????????????? Tak to teda ne!!!!!!!!!!!!

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator