Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Ventilátor topení / C5 I / II
jruze
08.04.2012 14:08 - Re: Ventilátor topení / C5 I / II
U??vate?
karliny napsal(a):
Mám také problém.Vyčistil jsem klimu a přestal fungovat ventilátor.Po proschnutí ventilace,asi 2 hodiny se roztočil.Na druhý den ráno jsem nastartoval a nic.Asi po hodině jízdy s pootevřeným oknem se rozhýbal a fungoval.Ale po nastartování se automaticky spustil vnitřní okruh a teplotní čidlo ukazovalo na venku teplotu
41°C i když venku bylo kolem 6°C.Co s tím?Už tři dny pročítám diskuzi a nevím co s tím.Regulátor jsem vytáhl a vyčistil v benzínu(byl zamarasený od toho čističe) a ani uk.Tak nevím,koupit celý modul,a nebo jen tranzistor?Nejde mi do hlavy ta teplota.Ventilátor jsem páčil 2 hodiny a ne ho dostat ven,abych ho testnul.


Čím jsi to čistil? Já jsem čistil X clima a bez problémů - nehledě na to že ta pěna vschla a nic mastné nebylo. Venkovní čidlo je KO - nové stojí něco kolem 800,-(vydloubni sklo p. zrcátka vymontuj čidlo -stříhni kablík a nové naletuj a zaizoluj-nejlépe smršovačkou - kablík stříhni tak aby se nemohli spoje zkratovat)

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator