Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Suspension faulty - Request not granted
brutar
06.04.2012 17:42 - Suspension faulty - Request not granted
Za?iato?n?k
Zdravím všechny a prosím o radu,
tento týden jsem měl auto na přestavbu na LPG. Když jsem auto vezl do servisu, vše fungovalo ok. Když jsem si auto převzal zpět, tak předek byl víc zvednutej než zadek a zadek byl o trochu níže než je normální poloha. Po nastartování to na mě hodilo hlášku "Suspension faulty" a rozsvítil se servis. Když jsem chtěl tlačítkem auto zvednout, tak se na displeji objevilo přeškrtnuté auto s vykřičníkem (je to obrázek jako když se zvedá) a nad tím bylo napsáno "Request not granted". Dále jsem zjisti, že tlačítko, které je v kufru, také nefunguje. Při stiknutí je slyšet pípání, ale zadek nereaguje. Taktéž tlačítko před dáním do servisu fungovalo. Při jízdě se chová auto naprosto normálně, ale chyby se zobrazují pořád.
Můžete mi někdo poradit v čem může být problém? V servise, kde dělali LPG, mi řekli, že tyhle hlášky vyskočili po resetu počítače. Je to možný a nebo něco pokurvili v tom servise, kde dávali LPG?

Díky moc za pomoc

PS: Diagnostiku domá mám, ještě jsem neměl čas ji vyzkoušet, tak budu rád za každé rady.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator