Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Problémy s topením v C5 I - klapky
Hanz 397
03.04.2012 20:43 - Re: Problémy s topením v C5 I - klapky
U??vate?
Růža napsal(a):
Ahojky, tak jsem si myslel, že tento problém s klapkou moje auto mine, ale ouha. Jak psal Jumep, každý se k ní jednou dopracujem
Mně zůstala klapka spadlá na studeno a levá strana vůbec netopila, což po ránu moc nepotěší.
Rozhodl jsem se pro samoopravu vybaven všemi dostupnými návody od Jumepa, za což mu patří obrovský dík.
Osobně jsem použil k prodloužení té hvězdice na krokovém motorku minerálně plněnou opravárenskou dvousložkovou hmotu POLYMETAL od firmy Retech (za její poskytnutí děkuji svému zaměstnavateli ).
Tato hmota ja po smíchání dobře tvárná a do dvou hodin pevně vytvrdne. Měkkou hmotu jsem natlačil do původní hvězdice, aniž bych ji sundal. Po vytvrdnutí jsem do toho vypiloval prodloužení hvězdice. Jsem zvědav co to vydrží.
Jinak s vyndáním ani nandáním jsem neměl extrémní problém. Na vzdálenější šroubky stačila malá gola s dlouhým prodloužením a ořech číslo 6. Ten šroubek co je nejlépe vidět byl nejhorší, tam jsem mohl použít jenom mně dostupný obyčejný stranový klíček 6.
Ještě připojuji pár fotek mé operace.

Asi ti neudělám radost,ale přesně z tohohle a podobným postupem jsem to měl vyrobený taky a ..... podívej se o stránku dopředu . Ale třeba budeš mít víc štěstí,než já.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator