Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Jízda v C5 III
Petr72
01.04.2012 20:31 - Re: Jízda v C5 III
U??vate?
máca napsal(a):
Dnes jsem absolvovala první delší seznamovací jízdu novým vozítkem.Jsem z ní nadšená, a tak mi nedá podělit se o zážitky.Jeli jsme vlastně všechny možné silniční druhyálnice, okresky i ty nejmenší a nejotřesnější silnice, jakých je u nás moře.Na dálnici po panelce se to dalo snést, jízda byla tlumenější,nekodrcalo to s námi příliš moc.Pěulka jede svižně. Při serpentýnách a zmačknutém tlačítku sport, to opravdu nemá chybu, myslím, že jsem si dokonce dovolila vyšší rychlost než u babičky /c5 I/.Projeli jsme dokonce silnicí do Kácova, která se spíše podobala tankodromu a hydraulika je opravdu v tomto nepřekonatelná. V autě nás sedělo 5 a je tedy opravdu znát, že v zadu ten prostor pro tři určitě není, do Chorvatska bych tam teda sedět nechtěla.Ale ve dvou normální postavy si myslím, že není problém. Zrychlení opravdu velmi rychl, rejd super.Je škoda, že výborné věci z C5 I nenechali i v tomto modelu.Kaslíků uvnitř je spoustu, ale prakticky jen na drobnosti.Dále ještě stále bojuji s el-otevíráním kufru,který při ekon.modu dá opravdu zabrat a to člověk utrousí i to sprosté slovíčko. Pravda je ale taková, že mám z tohota auta radost, ikdyž ještě spoustu věcí nemám ošahaných a s multif.volantem se ještě teprve seznamuji.

Tak přeju hodně bezproblémových , houpavých kilometrů s novým autí !!
Už jste ho vyvezli na ryby ?

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator