Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Jízda v C5 III
máca
01.04.2012 12:33 - Re: Jízda v C5 III
U??vate?
Hydractiv musí být bezpečnější, teda tužší. Jenže na rozdíl od pružiňáků tenhle systém umí s přibývající rychlostí tuhnout a auto přilepit níž k silnici. A když jsme na okreskách a zpomalíme, tak se zase klidně zhoupneme. Jako včera v Top Gearu. Testovali Aston Martin DBS. To je něco jako kompromis mezi supersportem a mírnějším sporákem . A na konci testu si stěžovali, že to auto je pořád tvrdý, i když to už není supersport. No jo, ale ono pořád jezdí 300km/h. Tak jak to má být houpavý? No a u Citroenů je to podobný. Čím modernější a rychlejší, tím i ten Hydractiv musí být bezpečnější, teda tužší. Jenže na rozdíl od pružiňáků tenhle systém umí s přibývající rychlostí tuhnout a auto přilepit níž k silnici. A když jsme na okreskách a zpomalíme, tak se zase klidně zhoupneme.
Avotom to je. Včera jsem si to náramně užila.Říkám s babičkou C5 I, bych asi tak rychle v těch serpentinách nejela jako s touto novou, a to jsem na babičce měla také sport.Ujížděla jsem audi a bmw, kteří se snažily závodit

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator