Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Problematika a funkce EGR
Zbyňa
22.03.2012 22:17 - Re: Problematika a funkce EGR
99
Mám dotaz, dneska jsem se bavil na emisích s technikem o EGR, protože jsem ho nedávno měnil, a on, že jsem ho mohl nechat jen vyčistit, a bylo by to třeba v pohodě. Že co když se zasekne zas tady ten po nějaké době, jestli to budu měnit furt dokola.... tak jsem pronesl, že bych tam stejně nejradši strčil kus plechu a dozvěděl jsem se, že to silně nedoporučuje, jelikož je to prý spočítaný tak, že ty spaliny, co se vrací, tak "to" ochlazují, a že mi praskne hlava tak jsem se divil, že jak můžou horký spaliny ochlazovat cokoliv, ale prej jo a nedal si říct. Nejsem tak technicky zdatnej v tomhle, takže jsem se nehádal, ale myslel jsem, že do válce jde studenej vzduch "zvenku" + tady ten kekel, co se vrací skrz EGR + palivo. Nemám plánu nic zaslepovat, zajímá mě to jen z toho důvodu, že prostě rád vim, jak to funguje Takže jestli mi někdo znalý problematiky může tohle tvrzení vyvrátit nebo potvrdit budu rád

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator