Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Aditiva do motorového oleje
zhrado
28.02.2012 17:55 - Re: Aditiva do motorového oleje
Za?iato?n?k
Ja som toho nazoru ze pokial je ten motor ok skoda s olejom experimentovat. A ked sa nieco vysype treba to riesit. Ja osobne by som to dal mozno do embecky kde by ma netrapilo ze sa motor zadre alebo co. Ale do citrona asi ee. Aj ked je pravda, ze súčasné oleje urcite niesu take ze lepsie sa uz vymysliet nedaju. Osobne poznam kolegu ktory si daky pripravok do motora nalial. Nebol to cistic ale daky "zvysovac vykonu". Merali sme tlaky pred a po pridani a je pravda ze tlaky sa mierne zvysili a hlavne vyrovnali a kolega vravel ze ked sa bol vozit citil ze to lepsie ide a pri rovnakej rychlosti ma menej stlaceny plyn. A to bolo dakych 5 rokov dozadu a auto stale denno denne jazdi a ten kolega ho nesetri vobec. Ale to je benzinove auto 1,5 12V.. Pamatam si ze to bolo huste ako med. A aj za vojny sa pridavali do oleja prisady aby motor slapal az domov aj ked nemal pol nemecka ziadny olej po prestreleni nadrze...

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator