Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: CL zásuvka, zásuvka zapalovače, 12V zásuvka
js42
28.02.2012 15:06 - Re: CL zásuvka, zásuvka zapalovače, 12V zásuvka
U??vate?
alx napsal(a):
a jak by jsi si to predstavoval? Mohli bychom dat neco dohromady. Stacila by ti nejaka prodluzovacka s umistenim zasuvky nekde jinde nez kde je ted? Ja mam treba pripevnenou trojzasuvku na plastu tunelu u nohou spolujezdce, je tam prostor i pod plasty, takze by se dala schovat zasuvka tam, otazka je co tam chces pripojovat (Navi) a jak to ma dlouhy kabel ...


Mě šlo hlavně o to, abych nemusel tahat kabel od navi až mezi sedačky. Kabel je dlouhý dost. Jinak další přídavná zařízení nepoužívám. Někde jsem potom, asi v nějakém reklamním letáku, viděl tu dvoj zásuvku a to mne zaujalo. A až potom, co jsem si ji koupil, jsem vlastně zjistil, že je krátká z jedné strany. Netušil jsem, že je i zásuvka s USB. Já jinak používám, když vezu např. lednici nebo někdo v autě má přenosné PC, měnič z 12V na 220V/230V od fi Belkin. Osvědčil se náramně! Takže zatím to nijak nehoří. Když tak se ozvu.
Honza.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator