Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Systémové CD - C5 2001-2003 (VDO, RT2, RD3 ...)
troll
27.02.2012 16:08 - Re: Systémové CD - C5 2001-2003 (VDO, RT2, RD3 ...)
99
umyslne jsem napsal "vdo PC5400" aby se to nepletlo s novější plně integrovanou telematikou několik jsem jich viděl při procházení bazarů když jsem auto sháněl - asi fenomén v některé z krajin odkud se to sem tahá. Jde o systém dodatečně integrovaný do auta - navigace s mechanikou v kaslíku spolujezdce je napojena na řídící jednotku odkud si bere rychlost aby mohla fungovat i v tunelu a má externí 11" monitor. jsem si 100% jistý že jsem tam nahrál správný FW který do ní patří jelikož FW se instaluje ze systemCD které mimo jiné obsahuje i jazyky (včetně CZ kterou se mi tím povedlo aktivovat) takže teď na mě krásně česky řve že je vloženo nesprávné CD pokud tam vrazim mapu. podle toho co mi napsali zkušenosti jiní na gpsunderground Fóru je to častý problém že se upgradem jednotka takto zblbne. Ona normálně funguje, mapy detekuje ale vlivem toho že jde o C-IQ tak používání vyžaduje aktivační kód, závislý na HW ID navigace které bohužel upgradem zmizelo. prý downgrade zpět nepomůže i kdybych někde původní sw sehnal. jinak na vložení system CD reaguje, jazyky jdou měnit system jde opětovně přehrát, ale potřeboval bych do ní nějak dostat zpátky to HW NAV-ID (vim ho-mam ho zaznamenaný).

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator