Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Nestartuje / C5 I 2.0 HDi
zdenoc5
11.02.2012 21:39 - Re: Nestartuje / C5 I 2.0 HDi
99
samann napsal(a):
Caute, mam nove info. Po nabiti novej baterky som si ju dal pred dvoma hodinami premerat na zatazovom meraci v predajni FORSTINGER. Baterku premerali a vysla im ze je plne funckna, nova, nabita.....hodnoty: volty 13,6, meranie(zataz) 758A. Cize problem v baterii nebude. Rovno som si tam kupil aj merak. Prisiel som k autu zapojil baterku, pripojil na nu merak a zacal startovat. Pred vlozenim kluca mala baterka 13,3v...po otoceni kluca do polohy kde sa zapne pristrojovka mala baterka 12v...cize zhavice, pumpa, atd si asi zobrali svoju energiu. Po dalsom otoceni kluca do polohy startovania ostala hodnota 12V...motor sa vsak nepretocil....len nieco cvaklo a ticho. Pristrojovka v tejto polohe nesvietila....az ked sa kluc vrati spat zacnu svietit kontrolky. Pri druhom/tretom/stvrtom pokuse/startovani uz nic necvaklo...hodnota na baterke stale 12V. Vidite to teraz na starter alebo niektora poistka alebo....?


Tak to iste som mal aj ja a bola to cievka .... oprava 30 eur

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator