Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Darcovstvo krvi
Gabo
05.02.2012 00:33 - Darcovstvo krvi
99
Dovolim si prekopirovat prispevok z .link.
"Caute klubaci,
11.7. som sa stal krstnym otcom Anicky, na čo som velmi hrdy, ale co clovek nechcel, nastali komplikacie a moje male krstna musi ist na operaciu na DKC v Bratislave na Kramaroch. Tymto by som vas chcel poziadat o pomoc pri darovani krvi, ktora je potrebna pri operacii. Krv mozte darovat na ktorejkolvek transfuznej stanici vo vasej blizskosti. Krvna skupina A+. Aj ked nemate tuto krvnu skupinu mozete pomoct, pretoze vasa krvna skupina bude nahradena tou, ktoru Anicka potrebuje.
Pomoc mozete nasledujucim sposobom:
pri odbere krvi uvediete, ze krv chcete darovat pre pacienta: Annamária Bačová, ktorá bude operovaná na DKC Kramáre Bratislava.
Krv bude zaslaná do tejto nemocnice.
Kedze operácia bude v BA, poprosil by som najma klubakov z BA a okolia.
Okolnosti sa zmenili a operacia sa predbezne posunula ku koncu augusta 2009. Pokial vsak vysledky vysetrenia dopadnu dobre, operacia bude predbezne v oktobri.
Operaciu je ale nutne vykonat.
Za kazdu vasu pomoc vam vopred dakujem
S pozdravom Jano"

Že to nie je aktuálne? Nevadí. Pomoc potrebuje každý a pomáha je nielen dobré, ale aj skvelý pocit. Pomôžte darovaním krvi. Možno práve tá Vaša daruje niekomu život...

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator