Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Audio, video - C5 III
Roozena
20.01.2012 13:34 - Re: Audio, video - C5 III
99
ano... zakazat, omezit, potrestat, zavrit a radsi i zastrelit... nejsem pro telefonovani z ruky, ale i prez HF dovede byt telefonat mnohdy velmi exitovany a odputat pozornost stejne, jako dve nevychovany rvouci smradata na zadnich sedackach ci nabuzena pritelka vedle ridice. Zakazeme i toto? Kazdej ma vetsinou svuj rozum a mel by rozumne posoudit, co si dovolit muze a na co ma. Kdyz uz neco, tak bojujte pro dukladny kazdorocni psychotesty ridicu. Kdo neprojde, odevzda na tri mesicepapairy a znova prezkouset. Prevence je vzdy ucinnejsi, nez represe.
A k tematu. Prave kvuli ponekud archetypalnim vlastnostem AV/navi origo systemu od Citroenu jsem radeji, nez boj s vetrnymy mlyny zvolil cestu vyberu modelu bez navi a puvodne 1DIN model jsem relativne snadno predelal na 2 DIN, ktery umi a ma vse, co potrebuji. Btw - neni pravdou to, ze butonove ovladani jest 'more safety' nez dotykove - viz kompletne dotykove ovladani seriovych AV jednotek v ramci koncernu WV. dle meho nazoru je dotykove ovladani jednodussi a rychlejsi, ale platit pro vsechny uzivatela to rozhodne nebude. Jinak, ta Cina nebude asi zla, ale mel bych mozna obavu o kvalitu displaye a zvuku. Co jsem koukal, existuji dva podobne modely a nikde jsem se bohuzel nedocetl, jestli jsou schopny komunikovat po CANu a tudiz je-li mozno je ovladat pomoci tlacitek na volantu, coz je dulezite z hlediska komfortu, potazmo bezpecnosti. U systemu od renomovanych vyrobcu to vesmes jde, ale ti zasd nenabizeji podobny zastavbovy kit. Pokud vim, tak snad jenom Alpine dela 1DIN headunit s detasovanym tochscreenem, ale tam bude zase problem cena, nicmene, clovek by ziskal spickovy AV/navi system, ktry by se dal perfektne zastavet do stavajiciho prostoru a vypadal by skoro, jak origo. Jestli na to ma nekdo prachy a balls, tak drzim palce.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator