Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Zadní brzdy, třmeny / C5 I / II
Boracon
16.01.2012 11:06 - Re: Zadní brzdy, třmeny / C5 I / II
99
Ahoj všem, tenhle víkend byl asi nejdelší v mém životě po zjištění stavu zadních brzdičů sem se dal do výměny, pro ty co se do toho budou pouštět připomínám, že nová sada neobsahuje nové šrouby ke třmenům, výrobce asi počítal s tím, že použijete ty staré, které se jako mě i po nahřátí urvali 3/4, takže po překonání hrůzy co dál sem se pomocí těchto nástrojů (kladivo, majzlík, flexa, oleje na zarezlé šrouby, svářečky) dal do díla, úspěšně jsem rozpůlil třmeny ve kterých bylo šroub a třmen jedno tělo, prostě to nešlo sundat, navařil jsem matky na to co zbylo ze šroubů a pokusit se je znova vyšroubovat, to se povedlo ve 2/3 pokusů, pravej zadní třmen byl nejhorší, a moc z něj nezůstalo , nejhorší bylo v sobotu sehnat nové šrouby abych se dostal vůbec domu, Citroen zavříno, Domanský objednáme a v úterý budou, Kelly, Elit, šrouby vůbec neděláme, takže sem si je nechal udělat od jednoho moc šikovného, vysloužilého soustružníka za 200kč všechny čtyři, ale byli až v neděli takže sem stejně jel domu tágem nakonec po 13 hodinách práce vše dobře dopadlo a už vesele jezdim, ale nikomu to nepřeju

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator