Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Výměna ohnuteho zadního ramene
jawan.21
15.01.2012 21:40 - Re: Výměna ohnuteho zadního ramene
99
jruze napsal(a):
NO podle měření předtím s úhloměrem by to mělo být rozbíhavé a uváděl jsi že je to zbíhavé veškeré měření je podle mne dost nepřesné. O kolik to bylo sbíhavé? nevěřím ohnuté nápravnici,ramenu.Ložiska OK tak už zbývá čep jak psal Jumep - pokud to na kole (čepu) je 1mm na kotouči je to 2mm a na kole(pneumatice ) 2cm (obrazně) a to malé uhnutí jen tak nezměříš.Asi to chtělo zjistit stav ložisek když byly Ok tak geošku - zjistit stav -použít jiné rameno geošku a bylo by jasno(tím by se zjistilo jestli je to na nápravnici nebo na raneni)-potom buď obětovat 1500 -2000 za rameno nebo ještě zkusit čep náboje Já osobně bych po zjištění stavu ložisek dával jiné rameno a jednou geošku.

měřenim uhelnici by se melo kolo rozbihat, ale težko řict jak maj to rameno udělane jestli svira rovnobežky uloženi a čepem, ja si osobně myslim že ne, na te fotce jak meřim uhelnici by u spravneho neohnuteho ramene měl byt uhel rozevřeni ješte vetší.. proto by mi moc pomohlo kdyby to takto nekdo oměřil. Ohnute napravnici taky neveřim nema se kde vyhnout. Ten čep je možnost ale svira uplne stejnej uhel jako plocha brzdiče je to videt na tech fotkach a kotouč byl přesne uprostřed brzdiče. Jedina moje možnos je ted sehnat rameno nalisovat do něj nova ložiska gufera namontovat přidelat kolo a přiložit ke kolu rovnou tyč, to cela geometrie + očni pohled zezadu musi střilet s přednim nesmi se krejt, potom odborna geoška laserem nebo jak se děla.. nevim ani kolik by stala.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator