Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Výměna ohnuteho zadního ramene
jawan.21
15.01.2012 15:11 - Re: Výměna ohnuteho zadního ramene
99
Tak dnes rano jsem se rozhodl, že to namožene rameno pujdu prostě vymontovat a hledat včem je chyba. všechno šlo bez jedineho problemu zavlačky vyndat povolit stabilizator. Myslel jsem si že nastane problem s vyndanim šroubu ramene, ale bez problemu šroub ohnutej nebyl jak jsem si myslel, po vyndani ramena, jsem se zarazil nikde nebylo videt že by bylo uloženi k jedny straně nebo něco. Tak jsem patral dál a začal uložení rozdělávat a světe div se těměř bez opotřebení... víz foto, dokonce se podařilo i vylisovat plastovou prachovku bez rozbytí vnejší kroužky ložisek jako nove. Jinak ložiska jsou francouzke žádná čina! jak tu je několikrat řečeno, auto je z roku 2002. Tím padem zase o chlup chytřejší a vylučuju vyhnutí ramene v uloženi. Pouhou vyměnou ložisek a celeho uloženi by se nic nevyřešilo, abyla by to zbytečná investice. Tak je tu asi jediná možnost jak jsem se domnival v uplně prvním přispěvku a to ohnute rameno Začali jsme ho přeměřovat, do prostoru ložiske jsme připevnili trubku, a meřili kolmost uhelnici ktera byla zaroven přyložena na plochu brzdiče, naměřena hodnota viz foto rozevírá se přesně opačně jakoby kdyby mělo mit kolo rozbyhavost, ted ale zaleží na tom jakou má rameno souosost jestli má svírat uloženi ložisek rovnobežky s nabojem kola a plochu brzdiče, kdyby to mohl někdo vyzkoušet a přeměřit, popřipadě kdybi se doma někomo valelo rameno a mel ho na prodej, moc by mi to pomohlo, předem děkuji

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator