Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Výměna ohnuteho zadního ramene
jawan.21
13.01.2012 17:24 - Re: Výměna ohnuteho zadního ramene
99
Dneska jsem byl u nas v servisu se zeptat kolik by stala opravna sada na to uložení ramene řekl mi že žadna sada neni, jen origo dily a pojednom ne v sadě - což chapu a vyšlo by to na jednu stranu 2700 kč. potom jsem se snim bavil z jakyho duvodu to potřebuju, vysvětil jsem mu to že je kolo do sbyhavosti z dovodu najeti na obrubnik a popraskali ložiska v uloženi ramene popř se ohnul šroub a že celkově to už je to na vymenu i na druhe straně. Odpověděl mi že to je nesmysl že to u c5 netrpí a že na c5 provaděli tuto opravu za celou dobu jen jednou, že prej jen měněj tlumiče, když to jsou pistnice a nejvic me dostalo že mi pak řekl že ma taky c5 stejnou jako ja a že ta naprava proste ničim netrpí, a to je to autorizovany servis citroen ani nevěděl že je tam hlinikova napravnice furt mi řikal že to bude vymlaceny v napravnici že bude na vyhozeni. přitom je to v napravnici staženy napevno a vymlati se to v rameni na ložiskach a je tam ryziko vymačkani až do samotnyho ramene. Dale jsem se snim bavil o tom, že jsem o tom dost četl o te vymeně uložení a jak to trpí + mnoho fotek od (jruze, jumep) z vyměny a jeho odpověd podivejte se ja když si čtu nektery fora tak se musim smát, tim jsem tam skončil poděkoval a jel dom.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator