Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Powerbox
fugas
10.01.2012 15:11 - Powerbox
99
Zdravím všechny příznivce dvojitých šípů.Protože jsem se právě zaregistroval,předem bych rád poděkoval všem tady za poskytnutí všeho těžce nabytého know how,protože jsem díky vám vyřešil řadu zádrhelů a doufám,že i já budu moci něčím přispět.
Nepodařilo se mi najít žádné téma ohledně powerboxů atak jsem založil tohle,doufám na správném místě.Pořídil jsem powerbox z důvodu zvýšení pružnosti motoru,abych na to nemusel odspoda tolik šlapat,jinak mi výkon plně vyhovuje.Problém je v tom že po první instalaci šlo auto v náhradním režimu stylem doskákej do servisu.Kontaktoval jsem prodejce(musím uznat že pán je velmi ochotný) a bylo mi sděleno,že problém je v kabelu.Poslal mi jinej,ale ani tak to nefunguje.Po připojení na diag. píše,že plusový kontakt snímače tlaku paliva(kam se ta věc připojuje) je ve zkratu na kostru,nebo přerušen.Nevíte tedy psím někdo jak je ten snímač napinovanej?V autodatech jsem to nenašel a vzhledem k hodnocení prodávajícího jsem přesvědčenej že to musí fungovat a je i ten druhej kábl zapojenej jinak než má.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator