Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Výměna ohnuteho zadního ramene
jawan.21
09.01.2012 23:22 - Výměna ohnuteho zadního ramene
99
Dobrý den, zhruba před měsicem jsem koupil citroena c5 kterého jsem už delši dobu planoval, při koupi jsem si dával velký pozor na vše abych byl štastný majitel, ale všichni víme že to neni jen tak. Auto bylo opravdu zachovale a velice slušne... jedine na co jsem přišel už při koupi bylo opravovany kousek prostoru pro rezervu z duvodu nacouvani na obrubník ale už jsem si nevšiml že to nacouvani bylo tak silne a ohnulo prave zadni rameno. Tim padem ted když přiložim rovnou tyč k zadnimu kolu tak se mi protne jakoby sbihavost zadniho kola je to videt i pouhym okem z vrchu. Začal jsem přemyšlet jak naročna bude jeho vyměna v domacich podmínkách, ovšem pokud se rameno podaři sehnat z nějake bouračky. Tímto bych vas chtěl poprosit popřipadě za nějake pomocne rady na co si dat pozor při vyměně nebo kde sehnat nejlepe nahradni rameno. Zitra dopoledne obvolam vrakoviště a auta na N.D. snad se něco namane. Předem moc děkuju a omlouvam se kdybych dělal neco špatně jsem tu opravdu kratce a začatečník.. Jinak super club už mockrat mi pomohl se o tomto autě něco dozvedět.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator