Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Koupě Citroenu C5 - z jaké země?
.45acp
24.12.2011 15:53 - Re: Koupě Citroenu C5 - z jaké země?
U??vate?
Darja napsal(a):
Všechno co jsem viděla z itálie, tak to byl humus. ani né technicky, ale vizuálně.

A na krajině záleží, jumepe, jinak si protiřečíš. Jak si psal s výbavou, co země, to jiná výbava

Minulý rok jsem se byl podívat na jednu C5 v bazaru. Bylo to z Itálie, po starším pánovi ( tentokrát asi mimořádně pravda- ročník 31 dle TP), údajně super stav, najeto 153 tis. km. Na fotkách dobrý. Ale při návštěvě docela bída. Gumy-ojeté zimáky, asi nesplňovaly míru ani na léto. Vevnitř humus-na všem nános špíny. Na něco jsem zvyklý ze svého, když vozím psi. Ale tady snad děda vozil kozy, nebo ovce. Při pohledu do mot. prostoru mě zarazilo množství oleje na motoru, asi z pod ventilového víka. Tehdy bazarník tvrdil, že u HDi to je úplně normální a prej to má každá. Tomu jsem moc nevěřil a dotazem u známých vlastnící tuto motorizaci zjistil, že kecá. Dnes už je toto auto dva roky ve stejném bazaru, jen při občasných internetových návštěvách jsem si všiml, že už má litá kola a asi i lepší gumy.
Letos jsem koupil na inzerát. Auto bylo asi před šesti lety dovezeno z D. Odhaduju, že tam nejspíš sloužilo jako předváděcí, nebo tak něco, protože dle TP r.v. 2002 a první registrace až 2004. Tady jsem to koupil taky od staršího pána, a jelikož jsem ho viděl, tak to je pravda

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator