Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Pneumaticke vzpery kapoty motoru
MS02
16.12.2011 23:25 - Re: Pneumaticke vzpery kapoty motoru
Za?iato?n?k
Mel jsem pujcenou c5-III (funglovka, slabsi 2.0HDi, manual, exclusive). Trochu OT, ale provedu zde souhrn: vzpery kapoty motoru - nejsou, je tam klacek, drive byly... Lapicky vnitrniho osvetleni - drive mekke spinace, nyni desiva "cvakatka" jak ve stare liazce. Vicko nadrze - drive central, nyni klicek jako socka. Zrcatko u spolujezdce - drive sklapeci se zpateckou, nyni ne (ale zase jsou samozatmavovaci). Interier u stredoveho tunelu a spolecna operka - skoda mluvit... Na druhou stranu tissi zamky dveri, lepsi/modernejsi pristrojovka. Prihradka pred spolujezdcem - nyni chudinka... MAsazni operka je u III fajn. Kdyz srvnam uroven hluku uvnitr s predeslou (od nove c5-I/II), prijde mi u III vetsi ramus od kol i od motoru (mozna ten tapec a upevneni). Celkove je muj dojem z toho noveho auta ponekud rozpacity, v puvodnich recenzich na x7 bylo osvetleni prihradky ve dverich pri priblizeni ruky - nyni odstraneno... Ambientni prisviceni pristrojovky pri jejim nocnim zhasnuti - nyni tez odstraneno... Prijde mi to jako ukrutne setreni a posilani toho auta nekam pryc. Holt kdyz se moc neprodava c6, asi nechteji prodavat ani nove c5. Pokud nekdo nechce hydopneumaticke perovani, asi bych mu doporucil peugeot 508 - tam je uz i 4zonova klimoska. NEco podobneho ohledne oskubavani vybavy bylo v minulosti i s xantii. Takze treba se chysta neco noveho (viz p508), nebo se nekdo ve Fr mirne receno zblaznil a chce c5 zlikvidovat... C5DS neberu jako C5... A to nemluvim o tom, jak kaslou na lokalizaci byt i jen "malou" co se tu prodava za "hrisne penize" z pokoutnych zdroju - tj. jen preklady textovych hlasek.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator