Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Nový člen
tomikku
16.12.2011 19:54 - Re: Nový člen
99
tak se taky trošku představím, jmenuju se Tomᚠa koupil jsem po dlouhém hledání vhodného vozu pro zatím tříčlennou rodinu C5. Není to první citron který řídím, ten první byl tatíkovo XM to byl dvoulitr s automatem a klimou, a tam vznikla láska k fárům s koulema, toho dvoulitra potom nahradil sterný model ale už se 3litrem V6, a to panečku byl kočár s koněma pod kapotou, pak se začala psát historie vozů v jejichž TP bylo moje jméno, takže jsem zůstal koncernu PSA věrný a pořídil jsem si P 405 což co se týká pohodlí byl fakt ukázkový francouz, v tomhle fáru sem zbalil moji nynější manželku, když jsme začali žít spolu bylo na snadě že se asi trošku rozmnožíme, utekl jsem od PSA ale francii jsem zůstal věrný a pořídili jsme R ESPACE třetí generace, u tohoto jsem poznal co znamená mít prostorný vůz, do kufru jsme s kočárem vjížděli, pak jsem začal dálkově studovat výšku v brně a tudíž bylo potřeba auto na dálnici a to byl návrat k PSA a P 306 byla to super kára ale 3dveřová 1.8 16V, prostě takový ďáblík, no jelikož jsme se museli stěhovat ze služebního baráku a chtěli si rekostruovat byt bylo jasné že ze dvou aut bude jedno, jako první se podařilo prodat renaulta a pak skoro až po roce peguota. V tu dobu jsem už věděl že chci velkého liftbecka a kandidáti byli, Ford Mondeo, Mazda 626 (6) a C5, a jelikož C5 je auto s koulema bylo to jasné . Jinak nějaké zkušenosti s rozmary citroneňacké elektroniky mám. Takže jsem věděl do čeho jdu. Jo víte co je největší přítel Citroenáře?
no přece pájka a tenký šroubovák. už mám přeletované dva konektory se studeňáky.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator