Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Nefunkční zvuk autorádia
faul
16.12.2011 14:42 - Re: Nefunkční zvuk autorádia
99
Konečně opraveno, dle níže uvedeného příspěvku od Jamezze

Jamezz70 napsal(a):
Tak je myslím fér, abych se tady podělil s výsledkem svého experimentování. V pondělí jsem baterku odpojil. Na cca pět minut. Po připojení žádná změna. Tak jsem otevřel hauptnu, zamknul dálkovým ovl. auto, odpojil baterku a odešel. Po hodině a půl jsem si odemknul klíčem, otevřel hauptnu, připojil baterku, počkal 5 minut, dal klíček do zapalování, počkal dalších pět minut, zapnul zapalování, nechal dvě minuty, nastartroval, stisknul a podržel tlačítko autorádia tak tři vteřiny a ...
... světe div se, ale vše fungovalo, jak má. Chtělo by se říct, že se něco odehrálo mezi nebem a zemí, ale vysvětlení bude zřejmě prostší.
Skutečně asi potřeboval počítač delší čas na správné načtení všech dat. Tak hlavně, že je vš, jak má...

Je mi divné, že mi to udělalo poprvé až ted, baterii jsem měl odpojenou už několikrát.Hlavně, že to funguje a mám o starost méně a ještě mi zbyl "universal music mute",který tam byl zbytečně mezi rádiem a ISO konektory.
Prostě při opravě vždy něco zůstane
Děkuji za rady.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator