Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Neoriginální autorádio do C5 III
Roozena
30.11.2011 15:04 - Re: Neoriginální autorádio do C5 III
99
neumim zatim vkládat link čili (snad to admin nezruší)
.link.

link na nějaký video, kde je vidět interface a navi...
.link.

Pokud o ní uvažuješ, tak si dej práci a pohlídej si ceny, páč se dost lišej a sem tam za to chtěj neskutečnou raketu, ale dá se sehnat už i za rozumnou cenu. Z prozatimních zkušeností mohu vypíchnout - vynikají display (opravdu se to s čínským lowendem nedá srovnat). Precizní přesný zvuk s perfektně oddělenými bázemi. Krásný hmatatelný prostor ještě umocněný možností časové korekce do jednotlivých kanálů, takže posluchač má skutečně pocit "kontaktu" s kapelou. Naprosto zmizela taková ta "disco" uječenost projevu známá z před předešlých generací a zvuk má naopak charakter "umírněnosti" ve smyslu kultivovanějších výšek a čitelných středů. basů je tak akorát a jsou "krátké" vhodné spíš pro rockovou či jazzovou muziku. Tucaři si moc na své nepřijdou... vestavěné koncáky jsou typu MOSFET a zaručeně uživí běžnou instalaci. K limitaci a zkreslení prakticky nedochází, ale je pravda, že tímto směrem jsem ještě hlasitost nehnal (ještě to není zahrané). Přehrává to i nějaké video soubory - dle manuálu poměrně širokou paletu, ale o5 - neřešil jsem to a kdoví, jestli někdy. DVD jsem testoval a musim říci, že zvuk je excelentní. AV unit dekoduje 5.1 tak, že z toho udělá 4.1 přičemž centr rozdělí mezi předky, čili je opravdu báječně slyšet prostorový zvuk - co má být vzadu tam opravdu slyšíš... takhle jako při čekání na manželku před mumulandem dobrý...
Navigace funguje standartně. Antenu jsem dal pod zadní okno, čili žádný problem se signalem, jen jsem ještě nepřišel na to, jak funguje onen vychvalovaný HD trafic. Designově se to do interieru uplně nehodí, ale zase - ma to minimum opravdu malých tlačítek čimž se potlačí nesourodost koncepcí a ve výsledku se to dá zkousnout.

Co se týče ovládání PP na C5 II bez radia - nevím... tady bych plácal voloviny a musí ti poradit někdo, kdo to řešil, ale - skoro bych se divil, kdyby se nějaký řešení nenašlo...

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator