Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Senzory tlaku v pneu
vasa
21.11.2011 15:39 - Re: Senzory tlaku v pneu
Za?iato?n?k
Zdravím, tak konečně jsem koupil svojí (trošku vysněnou ) pětku, C5 II Break 2.0HDi, je na zimních kolech, akorátže hlásí chybu v systému monitorování tlaku. Při testovací jízdě nic, ale teď když se jede delší trasa (přes půl hodiny nebo tak, neměřil jsem to), tak pípne, svítí Service a hlásí "Tyre pressure not monitored". Taky se mi při jedné cestě rozsvítila STOPka s hlášením "Tyre puncture detected". Předpokládám, že na zimních kolech asi nebudou čidla (by to auto bylo kompletně sevisovaný v aut. servisu v Reichu vč. přezouvání kol ), nebo se pletu? A pokud se v diagnostice vypne ten systém monitorování tlaku, hází to ještě nějakou hlášku, nebo to v mojí pětce spíš vypnutý neni? Ne že bych ten systém nutně potřeboval, ovšem zbytečné pípání a hlášky mě trošku iritují Takže nevím, jestli mam nechat zkontrolovat/nakódovat druhou sadu "zimních" čidel, nebo vypnout celý systém, nebo jestlii je tohle normální stav... Dík moc za radu

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator