Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: C5 III vs Superb II
Klokan
04.11.2011 23:35 - Re: C5 III vs Superb II
99
Superbečkou (novou) jsem měl možnost jet poměrně dlouhou cestu do Maďarska. Můžu zodpovědně říct, že tímto autem měla škodovácká řada začínat. Pocit prostoru vevnitř už není stresujícím faktorem (kuwa kde to má zip abych to ze sebe slíknul). To auto už působí dospělým dojmem. Sice krávoviny typu dotykový displej jako kráva, kde jsem zaprvé nebyl schopen se prstem trefit kam chci (čímpak to bude ) a zadruhé po cca 30min opravdu zjistil, že tam navigaci nenajdu , jsou k takovému autu nevhodné.

Při cestě po dálnici si člověk ještě může říct, že kdyby byly jenom škodovky, tak se tohle dá přežít a koupit. Jak člověk z dálnice sjede, a např. vjede do Maďarska , tak ho tento pocit opravdu rychle přejde. Auto sice opravdu komunikuje s řidičem, avšak informace o každém kamínku pod koly já osobně nevyhledávám.

Ač je Superb určitě několika zásadními kroky vpřed, po usednutí zpět do mé C5 III vím, že je ještě čeká maraton



  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator