Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Tempomat - dodatečná montáž
rocesko
29.10.2011 21:41 - Re: Tempomat - dodatečná montáž
99
Dobrý večer,

Tak dnes konečne som spojazdnil tempomat. Kolega mi to robil s diagnostikou od Peugeotu, povolene som to nakoniec mal v oboch tých riadiacich jednotkách. Spínač už mám, ale nemám tu plastovú podložku čo pod neho ide, tak som ten konektor len prepojil kancelárskou spinkou na tú chvížu. Páčku som si požičal z Peugeotu 5008 ktorá má aj ten LIMIT a tempomat mi pekne fungoval od 4. rýchlosti a 50Km/h. Ten Limit samozrejme nefungoval, ale tak to som očakával. Čo som čakal, že sa mi na niektorom z displejov ukáže aspoň symbol zapnutého tempomatu, ale nikde nič. To znamená že to asi nebudem ma, tak ako napr. na peugeote 307 kde keď "pauznem" tempomat mi na displeji drží rýchlos a potom keď tempomat zasa zapnem, tak mi pridáva pokiaž ju nedosiahne ?.
Ale som strašne rád, že sa mi to podarilo rozbeha. Vypínač tam samozrejme dám aj keď cena 18EUR je pekná pálka za takú obyčajnú súčiastku.
Chcem sa Vám poďakova, že bez informácii ktoré som tu našiel by som to nerozbehal. Hlavne že v značkovom servise tvrdili, že to je zablokované v riadiacej jednotke. Jednoducho to nevedeli, ale diera ktorú po tempomate nechali vyrezanú nemusím reza ja

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator