Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Předvánoční severočeský minisrazík - 26.11.2011
Hanz 397
29.10.2011 01:08 - Re: Předvánoční severočeský minisrazík - 26.11.2011
U??vate?
najk napsal(a):
ja jedu 17.11.2011 na SRAZ do Prahy, plynovou masku si beru, prý někde na Václaváku, "máme hole v ruce"

jinak do Kamenice co by kamenem hodil

Jo,coby kamenem dohodil,doplivnul a zbytek doběhl . Docela mile mě překvapily reakce na můj návrh. S tím datem bychom to mohli udělat tak,že bychom se pokusili shodnout na jednom třeba z těchto:26.11,3.12 a nebo toho 10.12. A aby měli všichni,kteří by se chtěli zúčastnit dost času na to si zařídit volno,tak bychom se na tom mohli domluvit do úterý 1.listopadu,do 20:00. Co ? Jinak jsem přemýšlel i o tom,že bychom se mohli sejít třeba v New Bor city a jet na Panskou odsud,ale z Kamenice vede cesta Kamenickým Šenovem,kde si každý všimne,že jede několik Citroenů za sebou a spanilka bude mít asi větší efekt,kdežto z Boru se jede nahoru hustým lesem,kde nás uvidí max. lesní zvěř se sebevražednými sklony. Ale opět-i místo se může přizpůsobit požadavkům většiny ...

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator