Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Sportovní vzduchový filtr
Pablik1
25.10.2011 07:34 - Re: Vzduchový filtr - kde koupit ?
99
Darja napsal(a):
Sportovní fltr.. no, první věc je, že fakt hezky vypadá. Ale výkon žádnej nepřidá, spíš starosti navíc. Cena x údržba je dost nevýhodná oproti klasickým papírákům. Musí se čistit, impregnovat, pokud se toto zanedbá, filtr nefiltruje.
tak i já musím přidat komentář vzhledem k tomu že jsem měl vždy sportovní filtry.dnes už není problém sehnat K+N,Green atd.za cenu do 8set.většinou to bývá i z čistící sadou+nahradní vložkou(která je zbytečná)stačí vyprat ve vl.vodě mýdlem a naipregnovat silikonem nebo teflonem.já osobně jsem to dělal 2x.ročněo zimě a před zimou.a tady ti Darjo musím oponovat:výkon jde nepatrně nahoru při nižší spotřebě.v zimě je výhodou i to že nenabírá vlhkost která zamrzá v buničinových filtrech(tam si pak motor saje kdejakou netěsností,než rozmrzne papír)životnost sport.filtru je asi 100tis.km+nahradní vložka suma sumárum 200tis.km!!!a nemusí být sp.filtr jen kuželový ale jsou vložky sportovní které se dají místo klasického filtru takže není nutné budovat kit sání nebo se mordovat s úpravou původního sání.(viz.tunningman/lidé.cz-foto:Seat)a co se týká výměny papírového tak si myslím že 20tis.km je moc-to už je za orbitem...hooodně záleží jaká byla zima+najeté km v břečce.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator