Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Onboard kamera (DVR do auta)
Zbyňa
22.10.2011 22:19 - Re: Onboard kamera (DVR do auta)
99
Tak přidám i svou zkušenost:

koupil jsem tohleto: .link.

a zkušenost: za ty prachy no budiž , je to okopírováná kamera značky DOD (která v originálu opravdu umí fullHD 30fps a mám obrázek jak cumel, ale cena okolo 6k), v režimu 1440*1080 jede jen na 15 fps, což by nevadilo, ale záznam je vzhledem k rozlišení jen 4:3, což by ještě taky možná nevadilo, ale problém je, že v tom režimu to nepracuje jak by mělo, občas si to řekne, že to nahrávat nepřestane po vypnutí motoru a běží si to dál, až se to nějak zmate vypne a po nastartování už nahrávat nezačne apod.

Takže natáčím 720p (tedy 1280*720), optika odpovídající ceně (pravá čtvrtina obrazu je máznutá - ohnisko kdesi v 5cm místo nekonečna) ale dá se s tím žít, až takovej problém v tom nevidim. Možnost volby délky jednotlivých sekvencí (3,5,10min), některé kamery dělají, že než začne další sekvenci, tak je třeba 2s díra. Tady se sekvence překrývají, takže ok.Všechny vstupy/výstupy fungujou miniUSB/HDMI (známej koupil kameru, která má sice miniUSB, ale když jí rozdělal, tak zjistil, že není k ničemu připájený, ani na to plošňák nebyl připravenej, že by tam něco mělo být )

Co se týká příslušenství, tak držak: poměrně se to v něm klepe, problém je asi přímo v místě, kde je přichycená kamera, plánuju nalepit na bok kamery dostatečně tlustou podložku, aby to sedělo pevně a neklepalo se v tom, uvidíme, jestli pomůže. Kabel na napájení je dlouhej jak týden před výplatou, kameru mám uprostřed okna za zrcátkem a káblík nataženej přes clonu ke dveřím spolujezdce, kde jde podél dveří až na zem, odtam pod sedačkou až do zásuvky, takže vcelku pohodlný. Kameru v autě nenechávám, takže obal se taky hodí

Celkově jsem spokojenej, za ty prachy... Zítra dodám nějaký video denní.
___________________________________________

.link. (pustit 720p) tady teda video .. a rovnou se přiznejte kdo to byl (1:23) auto mělo klubovou nálepku a pravděpodobně mu nejelo topení, protože řidič měl kapucu

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator