Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Ruční brzda
SI_MA_BR
13.10.2011 12:40 - Re: Ruční brzda
99
potrebovali sme vybrat tu tepelnu izolaciu - vyzera to jak hodne hruby alobal neviem jak sa to vola.
takze sme zo spodu auta zhruba pod motorom odmontovali čierne pevne "železo" - drzalo na dvoch sroboch a po stranach gumove perovacie- tým bol uchyteny zaciatok vyfuku k podvozku. Mal som v umysle rovno vycistit FAP wapkou , ale kedze nesiel povolit (koli štyrom zarezlim osmičkam) sme sa nato vyprdli. Potrebovali sme zvarit aj tlmic vyfuku - nebol deravy ale vrchny obal bol prehnity tak, ze sa dal rukou utrhnut. A co sa tyka toho vyfuku, tak niekde som tu pred tromi tyzdnami nasiel schemu vyfukou rozdelenu podla objemov motorov a pre moju 2,2 tam bol nakresleny vyfuk ktory sa da rozobrat aj tesne za tlmicom. Umna bola prax taka ze vyfuk mal asi 30-50cm za FAPom ruru ktora sa dala delit - na spoji bola objimka s osmičkou ktoru sme museli odrezat. Od tohto spoja az po koniec vyfuku odkial ide dym je vyfuk jednym nedelitelnym/nerozobratelnym kusom. To znamena ze tlmic a dlhá - asi 3-3,5 metrova rozne ohybana rura.

A co sa tyka tej devedesiatky - keby LEN devedesiatkou... A to este pekne husto prsalo..
teraz sa smejem ale vtedy, ked som (bohuzial) sedel ako spolujazdec, mi nebolo vsetko jedno.

a co sa tyka toho radenia sa - ono je tazke sa radit s niekym ked si neviem predstavit jak to vyzera - cize dakujem vsetkym co pridavaju fotky...! a naviac o problematike vymeny vedenia lan rucnej som sa toho docital az az..

viem ze sa to do tejto diskuzie nehodi, ale tlaci ma cas. otazka : moze sa mi nieco pokazit ked do nadrzky na hydraulický olej DOLEJEM Total Fluide LDS, ide oto ze nebudem mat priestor na montaz koli vypusteniu stareho oleja. Mam stym doliatim radsej pockat mesiac nez si ten cas najdem? pri toceni volantom sa uz ozyva zvuk motorceka - obavam sa najhorsieho. v nadrzke mi chyba tak 0,5 - 0,8 litra

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator