Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Ruční brzda
SI_MA_BR
12.10.2011 11:25 - Re: Ruční brzda
99
Takze rozvody s lankami vymenene, bez zdvihaku by to bolo temer nemozne. 4 osmičky spajajuce FAP a katalizator boli zaoxidovane ako keby to bol odliatok z jedneho kusu..
rovnako ako dalsia osmička pol metra smerom k bubnu vyfuku. Ta stlacala objimku nasadenu na spoji vyfukovej rury - museli sme ju odrezat karboskou a pri neskorsej montazi nahradit inou... tu cast vyfuku ktoru sme nevedeli demontovat sme podopreli deskou
otec zacal zvarat pozinkovany plech na vyfuk a ja som vytiahol z podvozku tepelnu izolaciu ktora bola nad vyfukovym potrubim a pustil som sa do vytahovania zlych lanovodov. Na spolujazdcovej strane to islo lepsie (s mensim ohybaním) ale na lavej strane to bol moc velky jezek v kleci..! tuto fazu som psychycky nezvladol a preto som to vedenie zlomil na dve polovicky a drat prestrihol. nove vedenie sa tam nasadzovalo s velkymi problemami - museli sme tu ruru ohybat - nastastie mi to dosadlo do diery pri kolesi.

fotiek mam len zopar na ktore nemam cas-zatial.
najvecsi strach som dostal ked sme s autom isli na zdvihak do vedlajsej dediny pricom sme mali vonku stredovy tunel. Samozrejme rucna cela demontovana. pri lavom kolese rozrezane dva draty ktore isli z jednej buzirky, hnedy a zeleny. Na pravej strane mi vysel dratik ktory ide spodom okolo strmena (cez biely plast ktory som musel z diery vybrat - sluzil ako pevne vodítko) do brzdovej dostičky. hlasilo mi to nespocetne vela chyb a auto zacalo "blaznit" dobrzdovalo/blokovalo mi predne kolesa aj pri 90km a cudoval som sa ze ked som dal v dedine plny dolava - pri odbocovani, zacalo lave koleso brzdit. bol som ztoho neskutocne nadseny - tieto poruchy zmizli po nedelnej celkovej montazi + oprave rozrezanych dratov.
na aukcií si uz auto rozhodne nekupim..!

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator