Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Jak se zvedá C5?
Chci_Cé5
03.10.2011 21:24 - Re: Jak se zvedá C5?
99
Mnohokrát všem díky za odpovědi...

Asi jsem se špatně vyjádřil auto stálo v normální cestovní poloze... Já jen zkoušel všechny ostatní polohy (podle zdejšího návodu... ) a z nějakého důvodu jsem byl přesvědčen, že by se měla při změně polohy zvedat na všech stranách současně...

Nevzal jsem ji nakonec proto, že přes deklarovanou servisku u ní nebyla. Údávaný nájezd byl 150 tkm, ale dle stavu volantu a řadičky bych hádal víc, takže rozvody a kdo ví co ještě. Klima na jedné straně chladila a na druhé topila (což podle tohoto fora není až takový problém). Citroen byl schopen zjistit jen to, že pochází z Belgie. No a hlavně byla bouraná... sice to vypadalo jen na pravý přední blatník, ale vůbec to nebylo slícované (mezi blatníkem a nárazníkem byla v jednom místě mezera na prst), takže kdo ví čím vším bylo hnuté. Motor se mi zdál ok (start i jízda), ale při vypínání se mi to moc nezdálo - mám stejný v Peugeotu, ale při chcípnutí tak s autem neškube... No ale to už jsem hodně OT...
Každopádně ještě jednou všem díky za informace.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator