Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Citroen C5 - svadobný, svatební
erste
29.09.2011 20:14 - Citroen C5 - svadobný, svatební
U??vate?
Moja dcera rozmyslala uz na Podzimnom zraze C5club-u v Piestanoch 2010, pouzit mojho noveho Citroena C5 (nasho kluboveho ) vo funkcii "Svadobné auto" (je vidiet jej radost na poslednej fotke v mojej profilovej fotogalerii .link. ).
Prosbe som s radostou vyhovel a ked som sa dozvedel ze jej partner odmietol svojmu otcovi pozicanie Mercedesu , mal som sto chuti popozyvat clenov C5club-u aby sme urobili zraz pred nasim barakom kde sa konala odobierka od rodicov, ozdobili by sa bielimi stuhami vsetky C5 a na trase od nasho baraku do kostola k obradu a z kostola do 5km vzdialenej svadobnej saly vytvorili taku kolonu len z C5, ako byvaju nase spanilky. Vobec by nevadilo, ze v kazdej by bol iba niekto za volantom, ale tolko vyzdobenych C5 a so spustenym klaksonom este na svadbe asi nikto nemal. Mozno som touto maslienkou dal niekomu tip na pokus o skutocne zrealizovanie (.... mam este aj syna, je zatial slobodny - mozete si zacat rezervovat miesto v kolone na jeho svadbu )!
No ale dost vtipom a prejdime k realite ako nakoniec dopadla svadba mojej dcery. Velmi dobre a prave preto som aj zalozil toto vlakno, aby sme si mohli poposielat aspon linky na niektore fotky, ked C5 bud bolo svadobne auto, alebo aspon bolo v svadobnej kolone, pripadne sa na svadbe objavilo dokonca nase logo "C5club".
Tu su teda fotky v mojej fotogalerii .link. alebo fotogalerii C5club .link. a tu je zaverecny zostrih originalneho videa na stranke studia, ktore nas filmovalo .link.
Ak mate aj vy nejake zabudnute foto ci video, kde je svadba a C5 na nej, alebo kde sa na svadbe objavilo nase klubove logo, zaveste prosim subor, alebo link na toto vlakno. Budeme mat vsetci moznost vidiet C5 naozaj NE-technicky - tentokrat naozaj trocha inak - slavnostne, ako Svadobný C5.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator