Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Další škubání....a diagnostika
Sovaja
27.09.2011 14:40 - Další škubání....a diagnostika
99
Ahoj, sice nové vlákno, ale lehce se lisím od jiných...

Už asi rok, dva řeším problém, kdy mě auto náhodně škube, resp samovolně mě vyletují otáčky. Stává se to jednou za měsíc, někdy dvakrát týdně. V servise nic..... Problém vždycky odezní tak do 5 minut. Je to nepříjemné, ale dá se s tím žít....

Minulý týden jsem jel po dálnici a rána....doma jsem koukal a byla roztžená hadice od turba, přískokama jsem doskákal domů. V servise výměna hadice a manželka odvezla auto domů. Vše v pohodě - dle manželky. Druhý den do něj sednu já a auto začalo škubat.....říkám si jako vždycky....neřeším, jenže tentokrát to trvalo nějak déle než 5 minut. A najednou začaly padat chybové hlášky. Takže fofrem do servisu. Resumé, jedna dlouhotrvající chyba (EGR ventil) a tři krátkodobé...pravděpodobně pocházející také od toho ventilu - info ze servisu. Takže výměna ventilu. Chyby pryč, auto nehlásí nic, ale škube......mechanik se projel s napíchnutou diagnostikou....a vůbec nic divného.

Další krok(nápad) ze strany servisu je výměna váhy...takže ta bude ve čtvrtek a naštěstí bude jen na zapůjčení, takže pokud to nepomůže, tak se dá vrátit.....

Škubání se projevuje jen v režimech, kdy se tak jako lehounce přidává plyn, po sešlápnutí to přestane a nebo když se jakoby brzdí motorem.....

Napadne vás něco dalšího? V servise vypadali už celkem bezradně.....

díky moc

Kdyby se někdo chtěl podívat, jak to moje občasné škubání vypadá.....tak může
Ty větší výkyvy jsem způsoboval já.....

.link.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator