Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Auto se nezvedá
Zbyňa
03.09.2011 21:37 - Re: Auto se nezvedá
99
duff74 napsal(a):
Ahojte, chtěl bych se před diag. zeptat na jednu věc: Vyměnil jsem LDS podle uvedeného postupu, autem jsem zacvičil několikrát nahoru a dolu, zvedalo se klesalo přesně podle pokynů. Asi po týdnu jsem si všiml změny, že po odemčení DO čerpadlo nevrčí a ani po otevření a dosednutí ho není slyšet. Což v v minulosti bylo. To zavrčí až po otočením klíče a auto se zvedne do provozní polohy. Po vytažení klíče auto opět trochu klesne do "parkovací polohy". Ale hlavně vůbec nereaguje na tlačítka na tunelu. Na dispeji se auto zvedá a klesá, ale v reálu je pořád v povozní poloze.
Moje dedukce je taková, že pokud by byla odpálená pojistka BHI, tak čerpadlo nepojede = auto se ani nehne. Navíc je po otočení klíče čerpadlo slyšet. LDS je dost a je nový. Existuje něco jako pojistka na tom ručním ovládání zvedání auta? Díky duff74


tohle se mi stalo teď v chorvatsku na Hvaru večer před odjezdem, nebylo by to tak strašný, kdyby auto zrovna nebylo v nejnižší poloze.. nechtělo nahoru, zkontrolovaný všechny pojistky, jestli neodešla LDS apod. vše v pořádku, vzhledem k tomu, jak se to stalo, došli jsme k závěru, že je mrtvý čerpadlo, no než se nechat asistenčkou odtáhnout do servisu (samozřejmě na pevninu), kde by vyměnili všechno i co je v pořádku za nový - protože si nedělám iluze, že by mě stáhli z kůže chorvati neřádní. Nebo to nechat odtáhnout do ČR taky za nekřesanskej peníz, který v součtu s opravou dosahoval téměř ceny auta, rozhodl jsem se (a teď ano ukamenujte mě , že jsem nezodpovědný hovado a kdesi cosi, vim to ) dojet v servisní poloze 1000 km domů. Dojeli jsme - oprava v ceně 918,- s DPH (spálená maxipojistka, která tam je kdesi strčená a nenašli jsme ji). Nicméně, co mě na celé věci zarazilo, jak dlouho autu, který nadává při jakékoliv blbosti, došlo, že je něco v nepořádku s podvozkem. Večerní ježdění po ostrově při zkoušení všeho možnýho, pak přes celej ostrov , trajekt a až skoro za splitem hláška, Suspension Fault max. speed 90km/h

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator