Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Ventilátor topení / C5 I / II
písař
28.08.2011 14:15 - Re: Ventilátor topení / C5 I / II
99
TOPCARD napsal(a):
Nepřeletoval, a už to zase nefunguje , je to to samý co to dělalo předtím , zpočátku jsem 2x odpojil akumulátor a šlo to chvilku. Dnes jsem to zkoušel znovu a nic. Který kontakty myslíš proletovat? Filtr jsem měnil.
Co myslíš dál co s tím? Dík za radu všem.

Vytáhni ven znovu regulaci.Rozdělej ten černej kryt.Ta menší zásuvka je k napájení ventilátoru.Ty dva kontakty znova přeletuj,prohlídni i protistranu.Potom si kup novej tranzistor(číslo najdeš v tomhle vlákně),to je ten,co je přichycenej pod tou kovovou sponkou na chladiči.To odpájej a dej novej.Nezapomeň,že mezi chladičem a tranzistorem musí být teplovodivá pasta.Oprava tě vyjde i s pastou na stovku.Když si projedeš tohle vlákno,tak najdeš i fotky.
Já to takhle udělal a neměl nejmenší problém.Nechtěl jsem dávat ty šílený peníze za novou regulaci,když to neuměj ve výrobě přiletovat.
P.s.:Když budeš kupovat ten tranzistor,kup si rovnou dva,a mᚠdo zásoby.Hodně úspěchův pájení a do 1/2hod. mᚠopraveno!;- a

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator