Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Auto ztrácí výkon / C5 I 2.0 HDi
MilanC
23.08.2011 20:29 - Re: Auto ztrácí výkon / C5 I 2.0 HDi
99
jruze napsal(a):
Picasso má ovládání plynu nahoře nad motorem - tak si můžeš přidávat v pohodě sám u motoru a pokud ti někdo šlápne na pedál tak uvidíš jestli jde do konce(nebo si na něj dej cihlu) a uvidíš . Jestli se mu nezdá že nejde přes 150Km/h (a jezdí s nim tak)tak ten motor bude uhoněnej-Jak to funí do sání?Jakou má vůli na ose turbo?Nedělal někdo rozvody nebo něco na motoru? Není v sání olej? 1.6 HDI mají i zajištění na vysokotlaku!!!Nevydává to nějaké pazvuky zezhora od šponováku-dost často odchází.Takle to moc nejde.

1)...to že má moje auto ovládání plynu nad motorem samo. vím,takže opravdu nikoho,aby mi šlapal na plyn nepotřebuji
2)...to,že s autem jezdím normálně do 140km/h po dálnici a normálně kolem 100km/h mimo dálnici a do 60km/h po městě v poměru 33/33/33% je asi taky v pořádku,ale když jsem měl možmost jet asi se 3mi stejnými auty se stejným motorem,dokonce jeden 1,6hdi 66kw a všechna akcelerovala o poznání lépe asi v pořádku něco nebude
3)...rozvody na autě dělaný nejsou,jiné zásahy do motoru také ne,olej v sání není (snad jen lehce mastnota-myslím v normě v porovnání s ostatními),hřídeka v turbu vůli nemá.
4)...koukám,že jsi na Praze východ já od Nymburka tak by nebyl problém tě někdy s touhle záhadou navštívit a uvidíš sám-já i ostatní si opravdu nevíme rady-už přemýšlím o výměně nebo vykuchání katu

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator