Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Přehled spolehlivosti
radar
04.08.2011 10:18 - Re: Přehled spolehlivosti
99
Statistika věda je....atd. Měl jsem cca 13 aut různých značk a to od roku 1985. Nikdy jsem do auta nemusel investovat tolik, co do Citroenu. Řeči o tom, že Š 120 nebo Žigulík, byly "jednoduchý" auta mě NEZAJÍMAJÍ, stejně tak nějaké porovnávací tabulky. Jde čistě o můj subjektivní zjištění. Mam několik celoživotních kamaradů, jeden z nich se vydal cestou Mercedesů, rovněž od roku 1985 až do současnosti. Auta byla vždy přibližně stejně stará, najeto podobně atd. Když se ohlédnu zpátky a chtěl bych hodnotit, koho z nás to "více stálo" tak Řeči o podvozku Citroenů, o nafoukanejch řidičích Mercedesů a jiný kecy mě doslova vytáčej. Někdo tady zmiňoval, že auto Citroen ještě neviděl na laně, pane bože, to je argument....Mně jsi letos mohl vidět na odtahovce i s výbavou na dovolenou, s kolama na střeše a to až do Prahy. Jenom bratru za 3500,- Kč za odtah a to je opravdu jen bratru...... Mimochodem ten kamarád s trojcípou hvězdou nikdy na laně nebo odtahovce nebyl. (taky neříkám, že jsem nikdy Medvěda na laně neviděl)

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator