Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Jaké bylo vaše předchozí auto před C5?
Tony_Z
28.07.2011 12:15 - Re: Jaké bylo vaše předchozí auto před C5?
99
1. Škoda favorit 135LSe 1992- naučil mě nemít rád škodovky, rez všade kam se podívᚠa nedá se zastavit! Co se závad týče, tak v podstatě jen běžná údržba, která se zanedbávala, páč nebyly peníze. Ani nevím, co by se na takhle jednoduchém autě mohlo považovat za "drahou" závadu. Na semaforech něco bouchlo pod kapotou, plameny vyšlehly ven a bylo po něm. -> výměnna vozu

2.Citroen ZX 1.4 1992 - po svých zkušenostech jsem chtěl auto, co nerezne a toho se mi dostalo ( při porovnání s favoritem to bylo nebe a dudy ). Krom prasklého těsnění v brzdovém válci ( na jižní spojce z kopečka k baranďáku ), s ním žádný větší problém nebyl. Jednou jsem nabral benzín u pochybné benzínky - bahno v nádrži, už nikdy nejzdilo jako dříve a sem tam škubalo.

3. Citroen Xantia 1.9TD 1997 - když vemu všechny kritéria ( krom výbavy a bezpečnosti ) , tak nejlepší auto, co jsem měl.

4. Citroen C5 2.0HDi 2002 - původně to měla být být Xantia 2.0HDi 2001 , ale nakonec se to semlelo takhle ( přesvědčili mě crashtesty ) a zatím, po téměř dvou letech, relativní spokojenost.
5. Opel Corsa 1.2 33kw 1997 - městské vozítko, které využívá především přítelkyně, za dva roky jen vadný termostat.

Sluřební vozy: Škoda Felicia 1.3, 2xŠkoda Fabia 1.4 a 1.4 16V, 1xŠkoda Octavi 1.9TDi, 2x Škoda Octavi II 1.6i, 1x Škoda octavia II po faceliftu 1.8FSi. - co se mi na octavii líbilo bylo to, že lépe drží než C5 nebo Xantia, to vše.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator