Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: C5 1.6 HDi
tomix
14.07.2011 14:54 - Re: C5 1.6 HDi
Za?iato?n?k
eger napsal(a):
ja jsem tuto diskusi zacal na tema C5 1,6HDI. Tim jsem nemel na mysli motor, ale celkove auto jako takove. V podstate me k tomu, abych navstivil tyto stranku vedlo to, abych zjistil, jak na tom jsou ostatni uzivetele teto verze C5. Ted mam ale pocit, ze se to zvrhlo na diskusi o to, jestli 1,6 hdi je vhodna, dobra a dostatecna motorizae tohoto auta. To jsem nechtel, kdo pozorne cetl me prispevky, zjistil, ze se mi posralo na aute temer se, krom motoru. Ja jsem vedel, k cemu to auto budu potrebopvat a jak jezdim, proto jsem si 1,6 hdi koupil a co se tyce vykonu a spolehlivosti, nemam co vytknout. Problemy byly s:
zadni loziska, predni loziska, loziska v prevodovce, ventilator chlazeni motoru, setrvak, spojka, nikdy neodstranene vibrace, brzdice, rucni brzda, panel klimatizace, sjizdeni prednich pneumatik, zarovky, odlepeni polstrovani strechy, praskla hadice posilovace rizeni, neustale spatne drzici plastovy kryt motoru na spodku auta a ted uz si v rychlosti na nic nevzpomenu.
spokojenost je se spotreou, ta je pri mem najezdu kilometru dulezita, komfortem, tichym provozem a mistem v prostoru ridice i kufrem.



Mam ji pul roku najeto 150000
ja najel 6500a prevazne mnesto zatim OK, tet mne ceka Chorvatsko tak uvidim

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator