Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: po výměně spojkové sady nejde nastartovat
karlos07
09.07.2011 12:06 - Re: po výměně spojkové sady nejde nastartovat
99
ok,všem moc děkuji,baterku slabou nemám,nechal jsem jí přez dopoledne dobít a navíc jsme zkoušely auto startovat i přez kabely imobilizer po zapojení svítil,ale ne na počítači,tam to žádnou hlášku nepsalo,ale svítil tam ten klíč,vlevo dole na budíku,po chvilce trápení se auto odemklo i zamklo přez dálkový centrál a klíček na budíku přestal svítit.okamžitě se ale rozsvítil economy mod,který mě teda ale trápit nemusí.bohužel mám auto ještě v servisu a dostanu se k němu až v pondělí,tak vyzkoušim odpojit znovu baterku a nechat klíč tři minuty v zapalování,jestli se klíč načte.pokud ne,nechám to napojit na diagnostiku a uvidím,co to najde.že by jsme něco zapojily špatně se mi věřit nechce,moc se toho,co se elektriky týče neodpojovalo,ale nikdo není neomylnej že...určitě dám v pondělí vědět,co a jak a zatím ještě jednou všem moc děkuju,je to bezva forum,se spousta ochotnýma lidma díky

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator