Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Mapy Navigace / C5 I 2001-2003 (VDO, RT2, RD3 ...)
quattrop
08.07.2011 17:05 - Re: Mapy Navigace / C5 I 2001-2003 (VDO, RT2, RD3 ...)
99
Ty mapy používám asi 14 dní. Jsou ta očividně aktualizované silnice (viz např. obchvat Prahy). Pokud si dobře pamatuju, tak jsem někde četl, že jsou menší, protože neobsahují hlavní silniční tahy Evropy - pro ty zvláštní samostavné CD. Zajímavé taky je, že samotné stránky pro update Citroen map (citroen.navigation.com) od Navtequ mají pořád jen loňskou verzi, ale pokud tam zadám Peugeot 607 rv 2002, tak mi to nové mapy nabídne.

Ale teď zkušenosti. Zdá se mi, že s novými mapami mi navigace někdy dost zle vypočítává trasu. S nastavenou nejkratší trasou mě stejně táhla zbytečně okolo (Cca 120km trasou místo 100 km) a správně se zorientovala a navigovala mě, až když mi zbývalo do cíle asi 70 km a tou původní okolo to bylo pořád dost přes 100km. Potom mě při nejrychlější cestě do jedné části Brna (Slatiny) hnala z dálnice zbytečně už na sjezdu o jeden dřív, když využití až dalšího sjezdu u letiště bylo snad i kratší a rozhodně mnohem rychlejší... Mám pocit, že tu samou trasu vypočetla v předchozích mapách dobře.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator