Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: C5 1.6 HDi
eger
03.07.2011 17:35 - Re: C5 1.6 HDi
99
Doufak - netusil jsem, ze se tu rozbehne okolo meho prispevku takova diskuse. Jinak samozrejme mas pravdu, klima je docela zvlastni pripad, v lete nemam problem, ale v zime jo. nekdy se stane, ze panel ventilace nema ani jedno funkcni tlacitko, nejde regulovat ventilator, zvysovat teplotu, menit jestli chces ofukovat okno nebo nohy atd. Ale ja na to prisel. Staci jen proste auto vypnout, zajit si na kafe a po dvaceti min zase vse funguje. nekecam, stava se to dvakrat za zimu...
Dale - motor samozrejme pri akceleraci huli jak Melnik 3.
a na karoserii, s podivem i na krytu kapoty se mi objevuji bublny na laku, ktere vypadaji jako by to pod nimi rezlo. docela zajimave, ja myslel, ze kapota je hlinikova a ten nerezavi, jen se na nem vytvari vrstva oxidu hliniteho. Neresim to, ze nekdy blbne zavirani oken...
zaverem bych jen dodal, ze se o to auto staram, davam ho do servisu znackoveho proto, protoze neznam zadneho machra, ktery by se o vse postaral. A beru to tak, ze kdyz to dam do autor servisu, nestane se mi, abych zustal nekde v polovine me tisicikilometrove (skoro) trasy s porouchanym vozidelm u krajnice.
Vetsinou jezdim sam, nepretizeny, motor si jen bubla. Jezdim to se spotrebou 6,2. Ted jsem si jeste vzpomnel, kdyz jsem menil setrvak, prolinal olej snad vsude, kde mohl.
Ten motor ma jednu pozitivni vec, nezere olej. Nikdy jsem nemusel dolivat olej v intervalu 20000km, po ujeti 20000 km je olej v polovine mezi ryskami max a min. to chvalim.
ale muj prispevek neni o motoru, je to postreh o celem aute. proste celkove s tim nejsem spokojen, cenikova cena auta byla asi 750000, coz je dost. prodejce mi pri koupi rikal, ze na nem nalitam 400000km v pohode... dnes bych rekl, ze po 200000 musis udelat generalku vseho a po dalsich 100000 to bude asi definitivni konec. Jsem si jist, ze konktŕetne me auto nema sanci najet vic, nez 300000. coz je velmi smutne. mel jsem si koupit trebaKiu magentis a po trech letech ji vymenit za novou, vyslo by me to stejne financne a mel bych klid. ale nemel bych hydrauliku, tu mam rad. kofort v C5 se neda nahradit, ale s temi vibracemi to zas takova pecka neni...
hezkou nedeli vsem

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator