Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Výbava C5 break
JaMat
02.07.2011 20:00 - Re: Výbava C5 break
99
Souhlasím - když se budeš držet při zemi a vyhneš se V6 HDi, tak budou provozní náklady velmi podobné jako u C5.

Po 607 jsem taky koukal - další XM jsem nechtěl, ale na C6 nemám... Jenže C5 je pro mne lepší auto, než 607. S kufrem bych se smířil (stejnak tam vozim akorát bordel), ale:

1) Výbava a počet aut na trhu - šestsetsedmiček je na trhu asi 5x míň než C5. Chtěl jsem látku/alcantaru a manuál, většina 607 je kožených a/nebo automatických. Takže se z nich asi desetkrát hůř vybírá...

2) Bezpečnost - je znát, že C5 je postavená na novější platformě, kterou později využili i pro C6 a P407, zatímco P607 podědila ještě starou platformu po P605 a XM
.link. .link.

3) Pohodlí - 607 je sice pohodlnej kočár, ale charakteristice hydrauliky se přibližují až verze s AMVARem... A ty jsou šestiválcové, příliš nové a drahé na provoz i pořízení.

4) cena - za málo jetou C5 2,2 HDi Exclusive po prvním majiteli z ČR a s doloženou servisní histrorií z let 2003/4 zaplatíš asi 150 tisíc, za podobnou 607 kolem dvou set...\"

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator